با توجه به تحریمات بروکر اکسنس شما مستقیما قادر به افتتاح حساب نمی باشید و ثبت نام اولیه ی شما باید توسط ما و از داخل پنل نمایندگی ما انجام شود .


داشتن گذرنامه دارای حداقل سه ماه اعتبار جهت تایید حساب اجباری می باشد ( در صورتی که خودتان پاسپورت ندارید می توانید به نام یکی از آشنایتان اقدام کنید ) .

 

روال کار کردن بدین صورت است که شما ابتدا مشخصات خواسته شده داخل فرم را وارد میکنید ( ایمیلی که جهت افتتاح حساب معرفی میکنید قبلا به هیچ وجه نباید جهت افتتاح حساب در بروکر اکسنس استفاده شده باشد ) .

پس از اینکه حساب را برایتان باز کردیم ، شما باید حتما تمامی پسوردهای پنل کاربری و حساب معاملاتی ای که ما از داخل پنل برای شما باز می کنیم را تغییر دهید ،شما وارد پنل کاربری خود می شوید ، پسورد پنل کاربری و حساب معاملاتی خود را تغییر می دهید و تصویر مدرک شناسایی پاسپورت دارای اعتبار حداقل سه ماه خودتان را برای بروکر ارسال می کنید و  پس از یک الی دو روز توسط اپراتور بروکر اکسنس مدارک شما تایید می شود و حساب شما اکتیو و قابل کار کردن هست . ( توجه داشته باشید در این روش هیچ نیازی به ارسال مدرک تایید آدرس پستی جهت فعال شدن حسابتان نمی باشد )

همچنین توجه داشته باشید این حساب ها فقط با پرفکت مانی شخصی خودتان و یا با روش ریالی اکسشارژ قابل شارژ و برداشت می باشند.

 

به انگلیسی مطابق پاسپورت
//