مقالات تخصصی فارکس

انتخاب بهترین ساعات معامله

انتخاب بهترین ساعات معامله

انتخاب بهترین ساعات معامله

افتتاح حساب فارکس >

 

از آنجایی که بازار ارز بین الملل 24 ساعته باز است , یک تریدر نمیتواند هر حرکتی در بازار را دنبال نماید . برای یک سرمایه گذار بسیار مهم است که بداند چه وقتی می‌تواند توقع بالاترین بی ثباتی را داشته باشد , تا بتواند راهکار خویش را به موءثر ترین روش ممکن پیاده نماید .

بخش آسیا(7عصرالی 4صبح)- در طول این زمان; میتوانید با موفقیت تجارت روزانه را انجام دهید مخصوصا اگر با ین(JPY) ترید می کنید.USD/JPY انتخاب خوبی است اگر تصمیم دارید در این بخش ترید کنید. این بازه زمانی به اندازه بخش آمریکا یا اروپا بی ثبات نیست; اما این امکان وجود دارد که در صورت ترید در این بازه; به نتیجه ی مناسب برسید.

بخش اروپا ( 2 صبح – 12 عصر ) – این یکی‌از شایسته ترین زمان ها برای ترید در فارکس است . از آنجایی که میز معاملات اکثر زمان ها بانک های بزرگ در لندن واقع شده , اکثرانتقالات بزرگ فارکس درینزمان بی نقص میشود .

در این بازه شما میتوانید استراتژی تان را روی هر جفت ارز با موفقیت پیاده کنید. بخش امریکا ( 8 صبح الی 5 عصر )- این هم یک بازه زمانی عالی دیگر برای اجرایی کردن استراتژی های شما ست. حرکت در این بازه خوب است و می توانید انتظار ثبات خوبی روی هر جفت ارز داشته باشید. بین 8 صبح و 12 عصر ما بخش امریکا و اروپا را با هم داریم.

این بهترین زمان روز برای تجارت در بازار ارز بین الملل است . جنبش درهمه جفت ارز ها عالی است . بعضا از مهمترین معاملات اقتصادی درین زمان صورت می دهند و این رخداد , نسبتاً هر روز زمانفراوان خوبی برای تریدرهای فارکس به‌وجود می‌آورد .
اعتنا داشته باشید که ساعت‌ها عنوان شده به وقت گرینویچ است . برای استفاده از این ساعتها بایستی اختلاف زمانی بروکرتان با GMT را محاسبه فرمایید .