مقالات تخصصی فارکس

3 نکته برای کسب موفقیت

3 نکته برای کسب موفقیت

3 نکته برای کسب موفقیت

بروکر آلپاری

 

انتخاب بهترین روش برای تجارت در بازارهای مالی به حق انتخاب ها و ترجیحات فردی اشخاص وابسته است ; یک سری نکته اصلی موجود است که می بایست در انتخاب شایسته ترین روش تریدینگمورد‌علاقه قرار گیرند ; این نکات عبارتند از زمان ; معلومات و منابع .
نظیر بقیه انواع فرم های ترید ; تجارت در زمینه بازارهای مالی هم همواره با ریسک هایی همراه است و برای همگی اشخاص ترید کردن دراین باره مطلوب نیست .

1- زمان:

مدت زمانی که لازم است شما برای ترید در بازار صرف کنید تا همه چیز را در این حوزه فرابگیرید و بتوانید به تنهایی تجارت کنید; می تواند فقط از چند ساعت تا صرف تمام وقتتان به طول بیانجامد;البته حق انتخاب با شماست اما اکثر افراد فقط به صورت نیمه وقت در حوزه ارز بین الملل به تجارت می پردازند.
داشتن یک سیستم تردینگ اتوماتیک ( اکسپرت) ; شما را قادر می سازد تا پرافیت کافی کسب کرده و هرزمان که خواستید به طور اختیاری به کار بپردازید;این شیوه استفاده ازنرم افزار تردینگ اتوماتیک (اکسپرت ) بسیاری از محدودیت های زمانی فعلی شما را کاهش می دهد.

تجارت ارز بین الملل یک فرصت و شانس است که فرد می تواند فقط با صرف زمان به طور پاره وقت در این حوزه; درآمد خود را افزایش دهد; به علاوه روبات های تجاری ; سیگنال های اتوماتیکی را فراهم می آورند که این سیگنال ها نیز اطلاعاتی را درباره اینکه درچه زمان و با کدام جفت ارز بهتر است ترید صورت گیرد تا بیشترین درآمد کسب شود; را در اختیار ما قرار می دهند; که در نتیجه لازم نیست تا اطلاعات زیادی داشته باشیم و در زمان نیز صرفه جویی می شود.

2- معلومات:

برای استفاده از نرم افزارهای خودکار فارکس ( اکسپرت ) به دست کم داده ها و زمان نیاز داریم ; صرفا داشتن معلومات نسبی در باره پیکربندی نرم افزاری و تردینگ فارکس کافی است ; نصب بخش اعظمروبات های فارکس سهل وآسان است و پیکربندی قراردادی آنان که از پیشین آزمایش شده اند نیزمعمولا به خوبی عمل می نمایند ; نکته اصلی در اینجا این است که روباتی که به خیر و خوبی آزمایش شده و آزمون خویش را پس داده و کارآمد هست ; را تعیین فرمایید .

اگر تصمیم بگیرید که به تنهایی ترید انجام دهید; در نتیجه به معلومات بیشتری برای اجرایی کردن این مهم; نیاز دارید;به علاوه شما باید اطلاعات بسیار زیاد و قابل ملاحظه ای درباره وضعیت بازار; الگوهای تجاری ; نرم افزارهای ترسیم نمودار;جفت های ارز و غیره فرا بگیرید;اگر چه اکثر افراد ترجیح می دهند که همه چیز را در تجارت به تنهایی انجام دهند اما این کار دشواری است و مستلزم منابع و صرف زمان زیادی می باشد اما از روش های دیگر کارآمدتر و عاقلانه تر است.

3- منابع:

افتتاح یک حساب تجاری با بسیاری از کارگزارها ; معمولا آسان و ارزان است ; فقط بین 100دلار تا 500دلار برای افتتاح حساب کافی است; هر چند که کسب موفقیت های مالی چشمگیر با چنین مبلغ سرمایه گذاری اولیه کم ;اگر چه امکان پذیر است; اما مدت زمان زیادی طول می کشد تا عملی شود.

 

در صورتیکه صبور باشید ; چه بسا با سرمایه نخستین 500$ و 10 % برگشتی در هر ماه ; هم میتوانید ظرف مدت پنج سال نزدیک به 20000دلار ; و در صورتی‌که با 1000دلار کارخود را آغاز کرده باشیدمی‌توانید بالغ بر 30000دلار در آمد کسب فرمایید ; نکته حائز اهمیت ; داشتن حوصله و یک اپلیکیشن یا این که سیستم تجاری مطلوب است ; سرمایه بیشتر می تواند با گذشت زمان درآمد کلان تری راهم برای شما به ارمغان آورد البته از ریسک آن غافل نشوید .

توجه داشته باشید که در تعیین کارگزاری هم بایستی توجه کافی داشته باشید ; یک کارگزاری با پشتیبانی فارسی می‌تواند شایسته ترین آیتم برای خرید و فروش گران ایرانی باشد ; مثل کارگزاری PCM